Razpored tekem Serie A 2019/20

Sezona 2019/20 bo 118. italijansko nogometno prvenstvo. Prvenstvo bo že osmič zapored branil Juventus. Nastopilo bo 20 ekip: Juventus, Napoli, Atalanta, Inter, Milan, Roma, Torino, Lazio, Sampdoria, Bologna, Sassuolo, Udinese, Spal, parma, Cagliari, Fiorentina, Genoa, Brescia in Lecce. Zadnjo ekipo bo določil playoff med Cittadello iz Padove ter Verono.

– Prve štiri ekipe se uvrstijo v Ligo prvakov
– 5. uvrščena in zmagovalka italijanskega pokala v Europa league
– 6. uvrščena v kvalifikacije za Europa legue
– 18., 19. in 20. uvrščene ekipe izpadejo v drugoligaško prvenstvo Serie B


Razpored tekem

1. krog – 24. in 25.08.2019
Cagliari – Brescia  0-1
Fiorentina – Napoli  3-4
Hellas Verona – Bologna  1-1
Inter – Lecce  4-0
Parma – Juventus  0-1
Roma – Genoa  3-3
Sampdoria – Lazio  0-3
Spal – Atalanta  2-3
Torino – Sassuolo  2-1
Udinese – Milan  1-0

2.krog – 01.09.2019
Atalanta – Torino  2-3
Bologna – Spal  1-0
Cagliari – Inter  1-2
Genoa – Fiorentina  2-1
Juventus – Napoli  4-3
Lazio – Roma  1-1
Lecce – Hellas Verona  0-1
Milan – Brescia  1-0
Sassuolo – Sampdoria  4-1
Udinese – Parma  1-3

3. krog – 15.09.2019
Brescia – Bologna  3-4
Fiorentina – Juventus  0-0
Genoa – Atalanta  1-2
Hellas Verona – Milan  0-1
Inter – Udinese  1-0
Napoli – Sampdoria  2-0
Parma – Cagliari  1-2
Roma – Sassuolo  4-2
Spal – Lazio  1-2
Torino – Lecce  1-2

4. krog – 22.09.2019
Atalanta – Fiorentina  2-2
Bologna – Roma  1-2
Cagliari – Genoa  3-1
Juventus – Hellas Verona  2-1
Lazio – Parma  2-0
Lecce – Napoli  1-4
Milan – Inter  0-2
Sampdoria – Torino  1-0
Sassuolo – Spal  3-0
Udinese – Brescia  0-1

5. krog – 25.09.2019
Brescia – Juventus  1-2
Fiorentina – Sampdoria  2-1
Genoa – Bologna  0-0
Hellas Verona – Udinese  0-0
Inter – Lazio  1-0
Napoli – Cagliari  0-1
Parma – Sassuolo  1-0
Roma – Atalanta  0-2
Spal – Lecce  1-3
Torino – Milan  2-1

6. krog – 29.09.2019
Cagliari – Hellas Verona  1-1
Juventus – Spal  2-0
Lazio – Genoa  4-0
Lecce – Roma  0-1
Milan – Fiorentina  1-2
Napoli – Brescia  2-1
Parma – Torino  3-2
Sampdoria – Inter  1-3
Sassuolo Atalanta  1-4
Udinese – Bologna  1-0

7. krog – 06.10.2019
Atalanta – Lecce  3-1
Bologna – Lazio  2-2
Brescia – Sassuolo  *- Prestavljena na 18.december
Fiorentina – Udinese  1-0
Genoa – Milan  1-2
Hellas Verona – Sampdoria  2-0
Inter – Juventus  1-2
Roma – Cagliari  1-1
Spal – Parma  1-0
Torino – Napoli  0-0

8. krog – 20.10.2019
Brescia – Fiorentina  0-0
Cagliari – Spal  2-0
Juventus – Bologna  2-1
Lazio – Atalanta  3-3
Milan – Lecce  2-2
Napoli – Hellas Verona  2-0
Parma – Genoa  5-1
Sampdoria – Roma  0-0
Sassuolo – Inter  3-4
Udinese – Torino  1-0

9. krog – 27.10.2019
Atalanta – Udinese  7-1
Bologna – Sampdoria  2-1
Fiorentina – Lazio  1-2
Genoa – Brescia  3-1
Hellas Verona – Sassuolo  0-1
Inter – Parma  2-2
Lecce – Juventus  1-1
Roma – Milan  2-1
Spal – Napoli  1-1
Torino – Cagliari  1-1

10. krog – 30.10.2019
Brescia – Inter  1-2
Cagliari – Bologna  3-2
Juventus – Genoa  2-1
Lazio – Torino  4-0
Milan – Spal  1-0
Napoli – Atalanta  2-2
Parma – Hellas Verona  0-1
Sampdoria – Lecce  1-1
Sassuolo – Fiorentina  1-2
Udinese – Roma  0-4

11. krog – 03.11.2019
Atalanta – Cagliari  0-2
Bologna – Inter  2-3
Fiorentina – Parma  1-1
Genoa – Udinese  1-3
Hellas Verona – Brescia  2-1
Lecce – Sassuolo  2-2
Milan – Lazio  1-2
Roma – Napoli  2-1
Spal – Sampdoria  0-1 
Torino – Juventus  0-1

12. krog – 10.11.2019
Brescia – Torino
Cagliari – Fiorentina
Inter – Hellas Verona
Juventus – Milan
Lazio – Lecce
Napoli – Genoa
Parma – Roma
Sampdoria – Atalanta
Sassuolo – Bologna
Udinese – Spal

13. krog – 24.11.2019
Atalanta – Juventus
Bologna – Parma
Hellas Verona – Fiorentina
Lecce – Cagliari
Milan – Napoli
Roma – Brescia
Sampdoria – Udinese
Sassuolo – Lazio
Spal – Genoa
Torino – Inter

14. krog – 01.12.2019
Brescia – Atalanta
Cagliari – Sampdoria
Fiorentina – Lecce
Genoa – Torino
Hellas Verona – Roma
Inter – Spal
Juventus – Sassuolo
Lazio – Udinese
Napoli – Bologna
Parma – Milan

15. krog – 08.12.2019
Atalanta – Hellas Verona
Bologna – Milan
Inter – Roma
Lazio – Juventus
Lecce – Genoa
Sampdoria – Parma
Sassuolo – Cagliari
Spal – Brescia
Torino – Fiorentina
Udinese – Napoli

16. krog – 15.12.2019
Bologna – Atalanta
Brescia – Lecce
Cagliari – Lazio
Fiorentina – Inter
Genoa – Sampdoria
Hellas Verona – Torino
Juventus – Udinese
Milan – Sassuolo
Napoli – Parma
Roma – Spal

17. krog – 22.12.2019
Atalanta – Milan
Fiorentina – Roma
Inter – Genoa
Lazio – Hellas Verona
Lecce – Bologna
Parma – Brescia
Sampdoria – Juventus
Sassuolo – Napoli
Torino – Spal
Udinese – Cagliari

18. krog – 05.01.2020
Atalanta – Parma
Bologna – Fiorentina
Brescia – Lazio
Genoa – Sassuolo
Juventus – Cagliari
Lecce – Udinese
Milan – Sampdoria
Napoli – Inter
Roma – Torino
Spal – Hellas Verona

19. krog – 12.01.2020
Cagliari – Milan
Fiorentina – Spal
Hellas Verona – Genoa
Inter – Atalanta
Lazio – Napoli
Parma – Lecce
Roma – Juventus
Sampdoria – Brescia
Torino – Bologna
Udinese – Sassuolo

Povratni del prvenstva

20. krog – 19.01.2020
Brescia – Cagliari
Napoli – Fiorentina
Bologna – Hellas Verona
Lecce – Inter
Juventus – Parma
Genoa – Roma
Lazio – Sampdoria
Atalanta – Spal
Sassuolo – Torino
Milan – Udinese

21. krog – 26.01.2020
Torino – Atalanta
Spal – Bologna
Inter – Cagliari
Fiorentina – Genoa
Napoli – Juventus
Roma – Lazio
Hellas Verona – Lecce
Brescia-  Milan
Sampdoria – Sassuolo
Parma – Udinese

22. krog – 02.02.2020
Bologna – Brescia
Juventus – Fiorentina
Atalanta – Genoa
Milan – Hellas Verona
Udinese – Inter
Sampdoria – Napoli
Cagliari – Parma
Sassuolo – Roma
Lazio – Spal
Lecce – Torino

23. krog – 09.02.2020
Fiorentina – Atalanta
Roma – Bologna
Genoa – Cagliari
Hellas Verona – Juventus
Parma – Lazio
Napoli – Lecce
Inter – Milan
Torino – Sampdoria
Spal – Sassuolo
Brescia – Udinese

24. krog – 16.02.2020
Juventus – Brescia
Sampdoria – Fiorentina
Bologna – Genoa
Udinese – Hellas Verona
Lazio – Inter
Cagliari – Napoli
Sassuolo – Parma
Atalanta – Roma
Lecce – Spal
Milan – Torino

25. krog – 23.02.2020
Hellas – Verona Cagliari
Spal – Juventus
Genoa – Lazio
Roma – Lecce
Fiorentina – Milan
Brescia – Napoli
Torino – Parma
Inter – Sampdoria
Atalanta – Sassuolo
Bologna – Udinese

26. krog – 01.03.2020
Lecce – Atalanta
Lazio – Bologna
Sassuolo – Brescia
Udinese – Fiorentina
Milan – Genoa
Sampdoria – Hellas Verona
Juventus – Inter
Cagliari – Roma
Parma – Spal
Napoli – Torino

27. krog – 08.03.2020
Fiorentina – Brescia
Spal – Cagliari
Bologna – Juventus
Atalanta – Lazio
Lecce – Milan
Hellas – Verona Napoli
Genoa – Parma
Roma – Sampdoria
Inter – Sassuolo
Torino – Udinese

28. krog – 15.03.2020
Udinese – Atalanta
Sampdoria – Bologna
Lazio – Fiorentina
Brescia – Genoa
Sassuolo – Hellas Verona
Parma – Inter
Juventus – Lecce
Milan – Roma
Napoli – Spal
Cagliari – Torino

29. krog – 22.03.2020
Inter – Brescia
Bologna – Cagliari
Genoa – Juventus
Torino – Lazio
Spal – Milan
Atalanta – Napoli
Hellas Verona – Parma
Lecce – Sampdoria
Fiorentina – Sassuolo
Roma – Udinese

30. krog – 05.04.2020
Cagliari – Atalanta
Inter – Bologna
Parma – Fiorentina
Udinese – Genoa
Brescia – Hellas Verona
Sassuolo – Lecce
Lazio – Milan
Napoli – Roma
Sampdoria – Spal
Juventus – Torino

31. krog – 11.04.2020
Torino – Brescia
Fiorentina – Cagliari
Hellas Verona – Inter
Milan – Juventus
Lecce – Lazio
Genoa – Napoli
Roma – Parma
Atalanta – Sampdoria
Bologna – Sassuolo
Spal – Udinese

32. krog – 19.04.2020
Juventus – Atalanta
Parma – Bologna
Fiorentina – Hellas Verona
Cagliari – Lecce
Napoli – Milan
Brescia – Roma
Udinese – Sampdoria
Lazio – Sassuolo
Genoa – Spal
Inter – Torino

33. krog – 22.04.2020
Atalanta – Brescia
Sampdoria – Cagliari
Lecce – Fiorentina
Torino – Genoa
Roma – Hellas Verona
Spal – Inter
Sassuolo – Juventus
Udinese – Lazio
Bologna – Napoli
Milan – Parma

34. krog – 26.04.2020
Hellas Verona – Atalanta
Milan – Bologna
Roma – Inter
Juventus – Lazio
Genoa – Lecce
Parma – Sampdoria
Cagliari – Sassuolo
Brescia – Spal
Fiorentina – Torino
Napoli – Udinese

35. krog – 03.05.2020
Atalanta – Bologna
Lecce – Brescia
Lazio – Cagliari
Inter – Fiorentina
Sampdoria – Genoa
Torino – Hellas Verona
Udinese – Juventus
Sassuolo – Milan
Parma – Napoli
Spal – Roma

36. krog – 10.05.2020
Milan – Atalanta
Roma – Fiorentina
Genoa – Inter
Hellas Verona – Lazio
Bologna – Lecce
Brescia – Parma
Juventus – Sampdoria
Napoli – Sassuolo
Spal – Torino
Cagliari – Udinese

37. krog – 17.05.2020
Parma – Atalanta
Fiorentina – Bologna
Lazio – Brescia
Sassuolo – Genoa
Cagliari – Juventus
Udinese – Lecce
Sampdoria – Milan
Inter – Napoli
Torino – Roma
Hellas Verona – Spal

38. krog – 24.05.2020
Milan – Cagliari
Spal – Fiorentina
Genoa – Hellas Verona
Atalanta – Inter
Napoli – Lazio
Lecce – Parma
Juventus – Roma
Brescia – Sampdoria
Bologna – Torino
Sassuolo – Udinese